VAR uz Totenhem: Sparsi eliminisali Siti, Liverpul zakazao derbi sa Barselonom

Totenhem primio četiri gola, ali i izdržao na "Etihadu". U polufinalu će igrati sa Ajaksom, "redsi" deklasirali Porto 4:1 i čeka ih okršaj sa Barsom
10108 pregleda 4 komentar(a)
Ljorente postiže gol za 4:3, Foto: Reuters
Ažurirano: 17.04.2019. 20:56h

Pratite uživo na portalu "Vijesti" revanš utakmice četvrtfinala Lige šampiona.

Ljorente
Mančester siti je dao četiri gola Totenhemu, ali u polufinale idu Sparsi.
Sve dobro što su "građani" uradili u napadu uprskala je odbrana koja je poklonila sva tri gola londonskom timu.
Totenhem je tako zakazao dvomeč sa Ajaksom u polufinalu, a među četiri najbolja tima je i Liverpul.
"Redsi" nisu imali problema sa Portom, slavili su 4:1 i sada ih čeka veliki derbi sa Barselonom.
90
Kraj i u Mančesteru. Totenhem je poražen 4:3, ali mu je to bilo dovoljno da zakaže senzacionalni polufinalni dvoboj sa Ajaksom.
Whistle
90
Kraj u Portu - Liverpul je slavio 4:1. Ide na Barselonu u polufinalu.
Whistle
93
Poništen je pogodak Sitija u 93. minutu.
Offside
84
Goleada i u Portu - pogodio je Van Dajk za vođstvo Liverpula 4:1.
Goal
77
Vodi Liverpul 3:1. Upisao se i Firmino.
Goal
Pogledajte gol Ljorentea koji je vratio u život Totenhem.
73
Ljorente je pogodio uz mnogo sreće. Čakir je uz pomoć VAR-a priznao gol. Totenhem opet ima rezultat koji ga vodi u polufinale.
Goal
Ovako je Militao matirao Alisona:
68
Porto je smanjio golom Militaa na 2:1 protiv Liverpula, novog igrača Real Madrida.
Goal
Pogledajte Salahov pogodak u Portu:
65
Liverpul je stavio tačku na dvomeč sa Portom. Sada je 2:0, strjelac je Salah.
Goal
63
Gvardiola je napravio prvu izmjenu, i to defanzivnu. Ušao je Fernandinjo umjesto Davida Silve.
Substitute
Pogleda gol Aguera:
59
Siti ima rezultat koji ga vodi u polufinale - strijelac je Aguero, 4:2 vode "građani".
Goal
58
Velika šansa za Totenhem. Probao je Ljorente glavom, ali je na mjestu bio Ederson.
Shot
Siti je krenuo silovito, Totenhem je prinuđen da se brani...
46
Počelo je drugo poluvrijeme. Siti juri pobjedu od dva gola razlike, Liverpul je spokojan u Portugalu.
Whistle
Poluvrijeme i u Portu. Liverpul ima prednost 1:0 i već je praktično u polufinalu nakon što je slavio 2:0 na "Enfildu". "Redsi" će se za plasman u finale boriti sa Barselonom.
Završeno je prvo poluvrijeme u Mančesteru, gdje je viđeno čak pet golova - vodi Siti 3:2.
41
Sisoko je napustio teren zbog povrede, Poketino je na teren poslao Ljorentea.
Substitute
Pogledaj gol Manea na "Dragau".
28
Gol i u Portu. Vodi Liverpul, strijelac je Mane.
Goal
Pogledajte pogodak Sterlinga za 3:2.
21
Opet Sterling - 3:2 za Siti. Biće svega u Mančesteru.
Goal
U istoriji Lige šampiona nikada se nije dogodilo da padnu četiri gola u prvih 11 minuta.