Odluka kraj Bistrice: Budućnost i Sutjeska igrali bez golova pod Goricom

Najveću šansu na meču propustio je rezervista Sutjeske Luka Merdović u 92. minutu - ostalo je 0:0 pred revanš u Nikšiću 1. maja
2377 pregleda 2 komentar(a)
Detalj sa meča pod Goricom, Foto: Savo PRELEVIĆ
Ažurirano: 18.04.2019. 19:21h

Budućnost i Sutjeska igrali su bez golova pod Goricom u prvom meču polufinala Kupa Crne Gore u fudbalu.

Odluka će za 13 dana pasti u revanšu, koji će se igrati u Nikšiču.

Siromašno prvo poluvrijeme, u lijepom ambijentu za igru, nije ponudilo pravu šansu, čak ni šut u okvir.

Aktivniji pred protivničkim golom bili su domaći, koji su igrali bez najboljeg igrača Miloša Mijića.

Napadač Budućnosti Vujačić nije u 26. minutu uspio da zahvati loptu nakon centaršuta Božovića, dok je polušansu za Sutjesku imao Božo Marković u finišu prvog dijela - pucao je glavom preko gola.

Nešto življe bilo je u drugom poluvremenu, Sutjeska je mogla do vođstva u 59. minutu, kada je udarac Markovića sa ivice šesnaesterca odbranio Dragojević, a Zakarija nakon kornera prebacio gol iz dobre pozicije.

Najbliža pogotku Budućnost je bila u 72. minutu, kada je izblokiran udarac Stoiljkovića.

Najveću šansu na meču gosti su imali u 92. minutu - Luka Merdović je iz dobre pozicije pucao pored gola.

Lovćen i Petrovac juče su na stadionu Koma remizirali u prvom meču polufinala.

Revanši u Nikšiću i Petrovcu na programu su 1. maja.