Sjutra se sastaju Petrovac - Sutjeska i Budućnost - OFK Titograd
2968 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje igarča Zete, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 20.04.2019. 15:28h

Zeta je ostvarila važnu pobjedu u borbi za Evropu - golom Nemanje Sekulića, na asistenciju Đorđija Vukčevićau 71. minutu, Golubovčani su savladali Isrku u Danilovgrad (1:0).

Zeta na trećem mjestu, koje donosi kvalifikacije za Ligu Evrope, ima šest bodova više od OFK Titograda, koji sjutra gostuje Budućnosti.

Zanimljivo da su u četiri duela Iskre i Zete ove sezone u sva četiri slavili gosti - oba tima po dva puta.

Iskra je zakomplikovala situaciju u borbi za izbjegavanje baraža za opstanak, jer joj je Rudar prišao na tri boda.

Izabranici Nenada Vukčevića prekinuli su u Pljevljima dobru seriju Grblja, slavivši ubjedljivo 3:0.

Lovćen je u derbiju začelja slavio protiv Mornara, na neutralnom terenu u Podgorici i gotovo riješio pitanje na dnu tabele - Barani će u Drugu ligu, iako još ne teoretski, a Cetinjani u baraž za opstanak.

Rezultati 30. kola

Subota

Iskra - Zeta 0:1 (0:0)

Sekulić 71.

Rudar - Grbalj 3:0

Zečević 28, Đalović 90+1, Gogić 90+5.

Lovćen - Mornar 1:0 (meč počeo u 16.30) (Kalačević iz Mornara je promašio penal u 49. minutu)