Do kraja šampionata u Njemačkoj su još četiri kola
380 pregleda 0 komentar(a)
Niklas Sule, Foto: Matthias Schrader
Ažurirano: 20.04.2019. 18:07h

Bajern je slavio u 30. kolu, pa će bez obzira na učinak Borusije Dortmund sjutra protiv Frajburga, imati bodovnu prednost. Lider je slavio protiv Verdera na "Alijanc areni" sa 1:0, golom Niklasa Sulea u 75. minutu.

"Zeleni" su pružili jak otpor, ali je drugi žuti karton srpskog reprezentativca Miloša Veljkovića u 58. minutu, poremetio njihove redove.

Bajern sada uz utakmicu više ima četiri boda prednosti nad Dortmundom, ali i neuporedivo bolju gol razliku u pohodu na sedmu uzastopnu Salataru.

A Augsburg je bio najubljedljivbiji danas, pošto je dobio Štutgarta sa čak 6:0. Štutgart je sada u zoni baraža a Nirnbeerg koji je u zoni ispadanja ima tri boda manje.

Bajer je na "Baj areni" bio bolji od Nirnberga sa 2:0, a Majnc je upotpunio odličan učinak domaćina, trijumfom nad Fortunom sa 3:1.