Mladost Lješkopolje sve bliže eliti

959 pregleda 0 komentar(a)
Mladost Lješkopolje bolja od Jezera, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 21.04.2019. 19:51h

Fudbaleri lidera šampionata, Mladost Lješkopolja, pobijedili su danas u podgoričkom naselju Donja Gorica ekipu Jezera iz Plava 3:1, u utakmici 29. kola Druge crnogorske lige.

Mladost je do pobjede, 18. ove sezone, došla golovima Lazara Vučićevića 15, Jovana Pajovića u 27. i Marka Tućija u 74. minutu.

Jedini pogodak za Jezero, vodeći na utakmici, postigao je Danin Talović u desetom minutu.

Drugoplasirani Bokelj pobijedio je Kotoru ekipu Igala 1:0, pogotkom Andrija Paniča u 59. minutu.

Pobjedu u gostima upisao je Kom, koji je u Bijelom Polju slavio protiv Jedinstva 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je Arihiro Sentoku u 65. minutu.

Dečić je u Tuzima savladao Arsenal 1:0, dok je iznenađenje priredilo Berane koje je u Ulcinju savladalo Otrant-Olimpik 3:1.

Mladost je, nakon 29. kola, vodeća na tabeli sa 60 bodova.

Slijede sa po 13 bodova manje Bokelj i Kom, dok je četvrtoplasirani Otrant-Olimpik osvojio 44 boda.