Trener Petrovca suspendovan tri utakmice zbog vrijeđanja kolege iz Sutjeske

418 pregleda 2 komentar(a)
Kazne za Petrovčane

Trenera Petrovca Rudolf Marčić kažnjen je dvije utakmice zabrane vođenja ekipe, zbog "nesportskog ponašanja prema treneru Sutjeske Nikoli Rakojeviću", odlučila je Disciplinska komisija FSCG,

Marčićev tim je utakmicu izgubio 1:0, a domaći su imali prigovor na akciju koja je prethodila pobjedonosnom golu Alharaiša u 75. minutu, u trenutku kada su dva igrača Petrovca bila na travi.

Fudbaler Petrovca Luka Medigović kažnjen je tri utakmice zabrane igranja zbog vrijeđanja sudija, dok je pomoćni trener Željko Mrvaljević suspendovan jedan meč.