Poraz lidera u Igalu, Kom preuzeo drugo mjesto

537 pregleda 0 komentar(a)
Kom je sada drugoplasirani: Trener Zlatičana Viktor Trenevski, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 24.04.2019. 20:01h

Mladost Lješkopolje je upisala šesti poraz u Drugoj fudbalskoj ligi ove sezone - lider šampionata je izgubio od Igala rezultatom 2:1.

Domaćin je već nakon pola sata igre imao dva gola prednosti kada su pogađali Nemanja Vlahović i Žarko Vilotijević, a sve što je uradila Mladost bilo je da ublaži poraz preko Momčila Dulovića u 63. minutu.

Lider je uprkos porazu siguran na prvom mjesto, a drugu poziciju je preuzeo Kom, koji je na Zlatici bio bolji od Dečića - 2:0.

Strijelci su bili Arihiro Sentoku iz penala i Radivoje Golubović, pa izabranici Viktora Trenevskog imaju10 bodova manje od Mladosti, ali i tri više od Bokelja i Otrant-Olimpika.

Kotorani su izgubili u Beranama nakon preokreta (2:1), dok je Otrant-Olimpik pobijedio Arsenal u Tivtu 1:0 pogotkom Fatmira Molabećirovića početkom drugog poluvremena.

U 30. kolu golova jedino nije bili u Plavu u duelu Jezera i Jedinstva.