Bajern još daleko od titule, Borusija zadržala nadu

786 pregleda 0 komentar(a)
Sa utakmice Nirnberg - Bajern, Foto: Reuters
Ažurirano: 28.04.2019. 20:44h

Bajern nije uspio da se potpuno odlijepi od Borusije, trka za "salataru" još nije odlučena.

Bavarci nisu mogli više od remija protiv pretposljednjeg Nirnberga u gostima (1:1), pa su stekli dva boda prednosti nad "milionerima", koji su juče poraženi od Šalkea kod kuće (4:2).

Do kraja su ostala još tri kola.

Bajern može da bude i zadovoljan, jer je Nirnberg u 91. minutu imao penal - Lejbold je sa bijele tačke pogodio stativu.

Domaćin je poveo u 48. minutu golom Pereire, izjednačio je Gnabri 15 minuta prije kraja.

U petom minutu nadoknade Koman je mogao da donese pobjedu šampionu, ali je kontru završio udarcem u golmana...