Mladost tri kola prije kraja ima sedam bodova više od drugoplasiranog Koma
1059 pregleda 0 komentar(a)
Druga liga, Foto: FSCG
Ažurirano: 08.05.2019. 20:34h

Mladost Lješkopolje još nije promovisana u novog prvoligaša - planove lideru Druge lige pokvarilo je Jedinstvo koje je slavilo 1:0.

Pobjedu Bjelopoljcima donio je Japanac Šoja Nakahara, pa Mladost tri kola prije kraja ima sedam bodova više od drugoplasiranog Koma.

Zlatičani su na svom terenu bili bolji od Berana (2:1), a dva gola prednosti su imali već nakon 11 minuta kada su pogađali Sava Gardašević i Miloš Milović. Gosti su u nastavku ublažili poraz preko Hideakija Tade.

Kom je gotovo sigurno u baražu, jer sada ima šest bodova više od trećeplasiranog Bokelja, koji je poražen u Tuzima 1:0 (pogodak Bojana Lazarevića).

Kotorani su tako ugrozili treću poziciju, koja takođe vodi u baraž, jer je Otrant-Olimpik rutinski savladao Igalo u Ulcinju - strijelci su bili Rudović i dva puta Mehmed Divanović.

Arsenal je u Tivtu pobijedio Jezero 2:0 golovima Brazilca Augusta Koreje i Bobana Đorđevića.