Uhvatio golmana za vrat, pa ga bacio na teren: Ibrahimović u incidentnoj situaciji

8176 pregleda 3 komentar(a)
Ibrahimović, Foto: Reuters
Ažurirano: 13.05.2019. 12:29h

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija izgubili su sinoć 0:2 od Njujorka, a meč je obilježio sukob Zlatana Ibrahimovića i suparničkog golmana Šona Džonsona.

Igrao se 85. minut kada je Ibrahimović pogodio okvir gola. Lopta je izašla van terena, a Ibrahimović ušao u sukob sa rivalom.

Uhvatio je Džonsona za vrat i bacio ga na teren.Golman se požalio sudiji da ga je Ibrahimović udario, ali je arbitar procijenio da su i jedan i drugi krivi za incident pa im je dao po žuti karton.

"Pogledajte snimak i procijenite sami. To je sve dio igre. I ja bih bio frustriran da sam na njegovom mjestu. Ne mogu njega kriviti. Bio je razočaran jer nije postigao gol", rekao je Džonson.