Grof i Arsenal nastavili pozitivnu seriju

2 komentar(a)
Grof i Saša Petrović, Foto: Arsenaltula.ru
Ažurirano: 17.03.2018. 13:04h

Arsenal iz Tule nastavio je seriju pozitivnih rezultata - tim Miodraga Božovića igrao je neriješeno na svom terenu sa Rostovom 2:2.

Iako je njegova ekipa prekinula mini-seriju od dvije pobjede, Božović može da bude zadovoljan, s obzirom na to da je Arsenal u posljednja četiri kola osvojio osam bodova.

Rostov, sa kojim je crnogorski trener ostvario najveći uspjeh u istoriji kluba osvajanjem Kupa Rusije 2014. godine, vodio je poluvremenu 2:1.

Jonov je dva puta pogodio mrežu Arsenala, a Artjom Dzjuba bio strijelac za domaćina.

U nastavku je Dzjuba postavio konačan rezultat. U timu Arsenala ni na terenu ni na klupi nije bilo Luke Đorđevića.

Arsenal je čvrsto na šestom mjestu, daleko od opasne zone.