Pogledajte kako su se Podgorica i Akapulko plasirali u finale Kupa

Finale Kupa igra se za vikend
1399 pregleda 0 komentar(a)
Igrači Akapulka i Nergelie uoči polufinalnog meča, Foto: Minifudbal.me

Podgorica 2014 i Akapulko boriće se trofej Kupa Podgoričke minifudbal lige.

Podgorica 2014 slavila je protiv Aqua Bianca Veterani 3:1, dok je Akapulko slavio sa minimalnih 1:0 u duelu sa Nergeliom.

Podgorica je došla do prednosti već u šestom minutu meča, iako je protivnik do tog trenutka bio opasniji rival.

U nastavku poluvremena je bilo šansi na obje strane ali nije bilo pogodaka.

Veterani su izjednačili početkom drugog poluvremena, poslije odlične akcije, a na pravom mjestu je bio Željko Ćulafić.

Nakon toga pogotka, Podgorica je bila bolji i konkretniji rival i to je materijalizovala sa još dva pogotka.

Strijelci su bili Klikovac i Averić.

Akapulko se poslije plasmana u finale plej ofa, plasirao i u finale Kupa i imaće priliku da osvoji duplu krunu.

Savladao je ekipu Nergelia, a jedini gol postigao je Bošković u 16. minutu.

U drugom poluvremenu, Neregelia je igrala dobro, imala inicijativu, stvorila nekoliko dobrih prilika ali nije uspjela da postigne gol.