Salahov vatromet: Četiri gola za ulazak među legende Liverpula

salah, Foto: Reuters
Ažurirano: 17.03.2018. 19:32h

Miran dan u Premijer ligi, dan bez derbija završen je vatrometom u režiji Mohameda Salaha i Liverpula.

"Redsi" su savladali Votford 5:0, a briljantni Egipćanin upisao četiri gola, ukupno 28 u sezoni.

I ušao među legende Liverpula - samo trojica igrača velikog kluba prije njega su postigla četiri pogotka u Premijer ligi, Robi Fauler, Majkl Oven i Luis Suares.

Salah je pogađao u 4, 43, 77. i 85. minutu, a upisao je i asistenciju Firminu, koji je efektno, petom, pogodio početkom drugog poluvremena u meču na "Enfildu", na kome je od prvog do 90. minuta provijavao snijeg.

Liverpul je preskočio Totenhem na trećem mjestu, ima dva boda više, ali i utakmicu više.