Insinje i Verati donijeli preokret "azurima" u Torinu
4490 pregleda 0 komentar(a)
Italija ima sve pobjede na startu kvalifikacija, Foto: Reuters
Ažurirano: 11.06.2019. 22:56h

Italija je pronašla način da pobijedi Bosnu i Hercegovinu (2:1), iako je imala velikih problema protiv tima Roberta Prosinečkog.

BiH je u Torinu vodila na poluvremenu golom Džeka, a na kraju je kažnjena što bolju igru nije na vrijeme krunisala novim pogotkom.

Prvo je Insinje maestralno izjednačio početkom nastavka, a tri boda "azurima" donio je Verati u 86. minutu.

U istoj grupi, Grčka je kod kuće izgubila od Jermenije (3:2), dok je Finska opravdala ulogu favorita protiv Lihtenštajna - 2:0.

A Njemačka se poigravala sa Estonijom u Majncu - bilo je 5:0 već na poluvremenu, a na kraju 8:0.

Po dva gola za "elf" dali su Rojs i Gnabri, a po jednom su se upisali Gorecka, Gindogan, Verner i Sane...

Francuska je reagovala poslije poraza od Turske i očekivano nije imala problema u Andori.

Slavila je 4:0 uz pogotke Mbapea, Ben Jedera, Tovana i Zume...