VIDEO Akapulko prigrabio prvi trofej

SD Akapulko u finalu Kupa savladao ekipu Podgorica 2014. U finalu plej ofa Akapulko u subotu čeka duel protiv Valtera
1061 pregleda 0 komentar(a)
Igrači SD Akapulko i Podgorica 2014, Foto: Minifudbal.me

SD Akapulko pobjednik je Kupa Podgoričke minifudbal lige.

U odličnom meču, sa dosta šanski Akapulko je slavio u duelu protiv Podgorice 3:2 (2:1).

Poveo je Akapulko preko Đura Mugoše, koji se odlično snašao i iz teške situacije savladao Darka Brkovića.

Poravnao je Stefan Ivanović u 13. minutu, koji je jakim i preciznim udarcem savladao golmana Miloša Lekovića.

Samo dva minuta kasnije Akapulko je vratio prednost - Vladan Popović se poslije prekida, odlično ubacio i preciznim udarcem, iskosa poslao loptu u mrežu.

U drugom poluvremenu se nastavilo sa otvorenom igrom, a Podgorica je izjednačila u 22. minutu, preko Aleksandra Simića.

Odlučujući trenutak dogodio se u 39. minutu , kada se Mugoša prvo odlično zagradio, a zatim odličnim udarcem donio novu prednost svojoj ekipi.

Podgorica je pokušala da poravna, stvorila opasnu priliku, ali nije bilo promjene rezultata.

Akapulko očekuje još jedna utakmica - u subotu u finalu plej ofa igraju protiv Valtera.

Rezultat

Podgorica 2014 - SD Akapulko 2:3 (1:2) - Stevan Ivanović u 13. i Aleksandar Simić u 22. minutu za Podgorica 2014, Đuro Mugoša u 4. i 39. i Vladan Popović u 15. minutu za Akapulko.