Brazil pobijedio uz zvižduke sa tribina

3527 pregleda 0 komentar(a)
Kutinjo slavi gol, Foto: Reuters

Fudbaleri Brazila su sa 3:0 savladali Boliviju na otvaranju Kopa Amerike, ali je pobjeda ostala u sjenci zvižduka sa tribina.

"Selesao" je tek u 50. minutu slomio otpor protivnika i iz penala koji je izveo Filipe Kutinjo.

Prethodno je VAR tehnologijom utvrđeno da je jedan fudbaler Bolivije igrao rukom u šesnaestercu.

Tri minuta kasnije fudbaler Barselone je postigao još jedan gol, na asistenciju Roberta Firmina, a u 85. minutu je rezervisa Everton Soareš postavio konačan rezultat.

Navijači su u prvom dijelu konstantno zviždali svom timu.

"Osjetili smo nezadovoljstvo. Ne možete da očekujete razumevanje od navijača kada ne igrate onako kako oni očekuju i to moramo da razumijemo. Kada čuvate loptu u zadnjoj liniji, onda se to dešava, a kada napadate i stvarate šanse onda dobijete aplauze", rekao je selektor Brazila Tite.