Crnogorac odveo gruzijski Saburtalo na Maksimir

Ognjen Rolović opet strijelac protiv moldavskog Šerifa
3117 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje Ognjena Rolovića (lijevo) i saigrača, Foto: Saburtalo Tbilisi

Gruzija slavi crnogorskog napadača Ognjena Rolovića, koji je najzaslužniji za prolaz Saburtala iz Tbilisija u dvomeču protiv moldavskog Šerifa.

Naš napadač (25 godina) prvo je pogodio u Tiraspolju u pobjedi 3:0, a i večeras je bio strijelac gola koji je odveo njegov tim u drugu rundu kvalifikacija na megdan zagrebačkom Dinamu.

Šerif je, naime, u Tbilisiju vodio 3:0 nakon 11 minuta, a onda je Rolović majstorski zatresao mrežu početkom drugog poluvremena i postavio konačnih 1:3.

Rolović je zamijenjen u 77. minutu, a njegov tim se do kraja odbranio s igračem više...

Ognjen je sin bivšeg crnogorskog golgetera Željka Rolovića, igrao je ranije za Mladost i Kom, te Kercem Ajaks, Birkirkaru (Malta), Kamzu (Albanija)...

Od marta ove godine je u klubu iz Tblisija.