Sa utakmice Sutjeska - APOEL, Foto: Filip Roganović

Pratite na portalu "Vijesti" prvi meč drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona između Sutjeske i APOEL-a sa Kipra.

Sutjeska
APOEL
  • 42
    De Vinsenti (penal)
Nikšić - Stadion kraj Bistrice. Kapacitet: 6.000. Sudija: Ištvan Vad (Mađarska). Početak u 20.15.
Sutjeska je izgubila od APOEL-a 1:0 u prvom meču drugog kola kvalifikacija za LŠ.
Revanš je naredne sedmice u Nikoziji.
Al Tamari opasan prvi put u nastavku, budan Giljen.
Stefan Nikolić je promašio - lopta je zakačila prečku.
Penal za Sutjesku. Osmajić je oteo loptu Belecu, koji ga je zatim oborio prilikom šuta. Vad je nakon premišljanja pokazao na bijelu tačku.
Sumnjiva situacija u šesnaestercu APOEL-a. Belec je istrčao, pokupio i loptu i Osmajića - Vad je procijenio da nema elemenata za penal.
53. minut - još jedna velika šansa. Osmajić glavom poslije kornera, opet hvata Belec iz donjeg desnog ugla.
50. minut - sjajan šut Erakovića sa 17-18 metara, fantastična reakcija Beleca. Nakon kornera, Osmajić pored gola.
Počelo je drugo poluvrijeme.
Poluvrijeme u Nikšiću, APOEL vodi 1:0.
Šok za Sutjesku, ni iz čega i uz pomoć sudije Vada, APOEL je poveo...
Argentinac De Vinsenti je dva puta izveo penal - oba puta je pogodio.
APOEL vodi od 42. minuta.
Penal za APOEL. Veoma, veoma, veoma sumnjiv - duel Šofranca i Al Tamarija, Vad je pokazao na bijelu tačku.
40. minut - peh za Sutjesku. Marko Ćetković je izašao zbog povrede, zamijenio ga je Osmajić.
Pad napona na jednom reflektoru, slabije se vidi, ali sudija Vad ne prekida meč
Prva velika šansa, i to za APOEL. De Vinsenti je šutirao sa 20-.ak metara, Giljen odbio, a ispred Helenijusa reagovao Nedić u posljednjem trenutku. Samo korner...
autor: Filip Roganović
Period prilično nepovezane igre oba tima, bez uzbuđenja u opasnoj zoni. Sutjeska je dobro postavljena na terenu, nemaju mnogo prostora gostujući igrači...
Šansa za Sutjesku, nakon kornera. Nedić je glavom iz teške pozicije tukao pod prečku, Slovenac Belec je odbio loptu, a Šofranac je zatim prebacio gol.
Opasna i Sutjeska, preko Vučića i Kojaševića, ali je malo igrača u završnici...
Peti minut, a već se vidi kako je opasan i brz Jordanac Al Tamari. Drugi put je probio po desnoj strani, pokušao iskosa sa 12-13 metara - preko gola.