Sutjeska krenula pobjedom, slavila i Iskra, istorijski bod Podgorice

Odigrana prva četiri meča 14. sezona Telekom 1. CFL od obnove nezavisnosti - Nikšićani savladali Titograd. Budućnost u ponedjeljak protiv Rudara na kampu OFK Titograda
12779 pregleda 1 komentar(a)
Goran Vujović (Kom) u duelu sa odbranom Zete, Foto: Filip Roganović
Ažurirano: 03.08.2019. 23:04h

Golom Branislava Jankovića iz penala u 26. minutu, Sutjeska je u gostima, u derbiju, savladala Titograd 1:0 i na najbolji način krenula u odbranu šampionske titule.

Izabranici Nikole Rakojevića su, tako, napravili lijepu uvertiru za meč 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope, pošto već u utorak pod Goricom čeka Linfild.

Pobjedu u ovom kolu upisala je još samo Iskra, u gostima protiv Grblja, zahvaljujući golu Miroja Jovanovića u prvom minutu sudijske nadoknade.

Brz pobjednika su završeni mečevi Kom - Zeta (0:0) i Petrovac - Podgorica (1:1).

Ekipa Podgorice, koja se do prije dva mjeseca zvala Mladost Lješkopolje), osvojila je istorijski bod u prvom meču u elitnom društvu.

Budućnost u ponedjeljak igra protiv Rudara na kampu OFK Titograda.