Krenuli i Francuzi: Buke isključio Fabregasa, Lion napunio mrežu Monaka

Fabregasa je isključio Rudi Buke, nama dobro poznati francuski sudija, koji se u martu "proslavio" odlukom da Bugarima svira penal protiv Crne Gore zbog faula dosuđenog metar izvan šesnaesterca.
2146 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje fudbalera Liona, Foto: L'Ekip, L'Ekip
Ažurirano: 09.08.2019. 23:42h

Lion je napunio mrežu Monaka u Kneževini (3:0), na otvaranju nove sezone francuskog šampionata.

Tim trenutno povrijeđenog crnogorskog napadača Stevana Jovetića igrao je punih sat sa igračem manje, jer je Sesk Fabregas u 30. minutu dobio direktan crveni karton.

Isključio ga je - Rudi Buke, nama dobro poznati francuski sudija, koji se u martu "proslavio" odlukom da Bugarima svira penal protiv Crne Gore zbog faula dosuđenog metar izvan šesnaesterca.

Fabregasa je isključio uz konsultaciju VAR tehnoligije.

Lion je i prije isključenja vodio golom Muse Dembelea u 5. minutu, a brojčano desetkovane "kneževe" dokračili su Depaj u 37. i Tusar u 80. minutu.