Bez golova u duelu APOEL-a i Ajaksa
2907 pregleda 0 komentar(a)
Duel Feltmana iz Ajaksa i Al-Tamarija (APOEL), Foto: Beta/AP
Ažurirano: 20.08.2019. 22:55h

Ajaks je imao problema protiv PAOK-a u prethodnoj rundi kvalifikacija za Ligu šampiona, a izgleda da će strahovati do posljednje sekunde i dvomeču plej-ofa sa APOEL-om.

U Nikoziji nije bilo golova, nakon što je "kopljanicima" pripalo prvo, a domaćinu u potpunosti drugo poluvrijeme.

APOEL je najbolje šanse stvorio preko Merkisa i Al-Tamarija, a posljednjih desetak minuta je imao igrača više kada je isključen desni bek Ajaksa Mazraui. Ipak, ostalo je 0:0 pred revanš u Amsterdamu za osam dana.

U preostala dva meča večerašnjeg programa slavili su gosti.

Slavija iz Praga je bila bolja od Kluža u Rumuniji 1:0 (domaćin promašio penal za izjednačenje), dok je Klub Briž istim rezultatom savladao LASK u Lincu.

U srijedu se sastaju Jang Bojs - Crvena zvezda, Dinamo Zagreb - Rozenborg i Olimpijakos - Krasnodar (sve utakmice počinju u 21 sat).