Aleksandar Mitrović na četiri meča postigao tri gola
4701 pregleda 1 komentar(a)
Mitrović proslavlja pogodak, Foto: Twitter.com/fulhamfc
Ažurirano: 22.08.2019. 00:17h

Fudbaleri Fulama stigli su do trećeg vezanog trijumfa u Čempionšipu. "Kolibari" su večeras u londonskom derbiju deklasirali Milvol 4:0, a ponovo je gol za prošlogodišnjeg učesnika Premijer lige postigao srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović.

Mitrović je bio strijelac trećeg gola za tim Skota Parkera - napadač Fulama je u 56. minutu realizovao jedanaesterac i stigao do trećeg gola ove sezone. Čempionšip definitivno odgovara Mitroviću, pa nije ni čudo što je uoči početka sezone bio favorit za najboljeg strijelca i igrača ovog takmičenja

Osim Mitrovića za Fulam su pogađali novajlije Nokert i Kavaleiro, koji je postigao dva gola.

Prvo mjesto na tabeli Čempionšipa ponovo je preuzeo Lids. "Paunovi" su na "Eland roudu" savladali Brentford, a jedini pogodak positgao je u 81. minutu Edvard Nketija, pozajmljeni igrač Arsenala.

Prvo mjesto sa Lidsom dijeli Svonsi - "labudovi" su golovima Seline, Bastona i Saridža savladali KPR. Počasni gol za domaće postigao je Hjudžil.

U duelu prošlogodišnjih premijerligaša, Kardif je bio bolji od Hadersfilda 2:1. Rals i Hojlet su bili strijelci za tim iz Velsa, dok je gol za "terijere" postigao Čaloba.

VBA je u završnici meča stigao do boda protiv Redinga. Gosti su poveli na "Hotornsu" preko Ežarije, a bod timu Slavena Bilića donio je Zohore sa penala u 88. minutu meča.

Čarlton je na "Veliju" remizirao sa Notingem Forestom. Gol za domaće postigao je Tejlor, a strijelac za "šumare" bio je Adoma.

Teški dani su pred Stoukom. Ekipa, kojoj je prognozirana borba za plej-of poražena je od Prestona 3:1 i nakon četiri kola nalazi se na začelju tabele.