Đenova zaustavila Romu, Lacio dominirao u Đenovi

Marušić igrao pola sata za Lacio, Janković na klupi SPAL-a
1812 pregleda 0 komentar(a)
Sa utakmice Roma - Đenova, Foto: Alessandra Tarantino

Dolazak Siniše Mihajlovića na klupu Bolonje iz bolnice i borbe sa teškom bolešću obilježio je start Serije A, a nakon poraza Milana u Udinama, u večernjem terminu se dogodilo još jedno iznenađenje.

Roma nije uspjela da pobijedi Đenovu na Olimpiku, iako je postigla tri gola i vodila tri puta - 3:3.

Pogađali su Edin Džeko i Aleksandar Kolarov, ali su gosti stizali zaostatak, da bi preko Kuamea u 70. minutu ovjerili bod.

Drugi rimski klub je bio dominantan protiv drugog tima iz Đenove - Lacio je u gostima deklasirao Sampdoriju 3:0, uz dva gola Ćira Imobilea.

Adam Marušić je igrao od 65. minuta.

SPAL je protiv Atalante na svom terenu vodio 2:0 u 27. minutu, da bi tim iz Bergama do poluvremena smanjio, a u nastavku preokrenuo, golovima Luisa Murijela u 71. i 76. minutu - 3:2.

Marko Janković je bio na klupi domaćeg tima.