Sutjeska preživjela strah: Marković i Ćetković u sudijskoj nadoknadi donijeli trijumf

Nikšićani savladali Iskru u odloženom meču 3. kola - 4:2
10603 pregleda 7 komentar(a)
Velika tri boda za Sutjesku, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 28.08.2019. 20:41h

Još jedan turbulenatan meč sada je imao srećan kraj za Sutjesku - pobijedila je Iskru (4:2) i približila se lideru Budućnosti.

Opet je šampion bio uzdrman, iako je brzo poveo golom Božovića već u 16. minutu.

Da Sutjesci neće biti lako bilo je jasno kada je Milić u 32. poravnao, ali je domaćin početkom nastavka preko Marušića vratio prednost.

A onda, spektakl - u samo četiri minuta viđena su tri pogotka.

Milić je poravnao u 89, prije nego je Sutjeska u sudijskoj nadoknadi došla do toliko željena tri boda - donijeli su ih Marković u 91. i Ćetković u 93. minutu.

Sutjeska se sada izjednačila na drugom mjestu na tabeli sa Danilovgrađanima, imaju po 10 bodova.

Lider je Budućnost sa 13...

SUTJESKA - ISKRA 4:2 (1:1)

Nikšić - Stadion kraj Bistrice. Gledalaca: 1.000. Sudija: Miloš Savović (Podgorica). Strijelci: Božović u 16, Marušić u 49, Marković u 91. i Ćetković u 94. za Sutjesku, Milić u 32. i 89. minutu za Iskru. Žuti kartoni: Kojašević, Marković (Sutjeska), Jovanović (Iskra).

Sutjeska: Giljen, Grivić, Ciger, Šofranac, Bulatović, Janković, Petrović, Ćetković, Marušić (84. Bubanja), Kojašević, Božović (68. Marković).

Iskra: Blažić, Jovanović, Drinčić, Obradović, Malešević, Šahman (57. Đurišić), Karaklajić, Vukotić (55. Rogošić), Boričić (81. Vuković), Camaj, Milić.