Rišarlison primakao Everton vrhu

516 pregleda 0 komentar(a)
Reuters, Foto: CARL RECINE

Everton je u pretposljednjoj utakmici 4. kola Premijer lige savladao Vulverhempton na Gudisonu (3:2).

Domaća ekipa je povela golom Brazilca Rišarlisona u 5. minutu, a on je bio i meč viner pogotkom u 80.

U međuvremenu se vodila velika borba dvije sjajne ekipe, pa su "vukovi" poravnali u 9. minutu preko Saisa, ali se na odmor pošlo sa prednošću Evertona jer je Ivobi pogodio u 12. minutu.

Himenes je izjednačio u 75. minutu ali je Rišarlison produbio krizu Vulvsa, koji su prethodne setopne bili najprijatnije iznenađenje.

U ovoj još nemaju trijumf, jer su nakon tri remija poraženi. Everton ima sedam bodova, i prije posljednje utakmice kola, od 17,30 sati Arsenal dočekuje Totenhem, nalazi se na petom mjestu.