Druga liga: Prvi poraz Jezera, prvi bod Lovćena, Dečić na vrhu

Dečić dobio Drezgu 1:0 i iskoristio poraz Jezera u Rožajama da preuzme lidersku poziciju
2265 pregleda 0 komentar(a)
Dečić je prigrabio mjesto na kojem želi da bude na kraju sezone, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 01.09.2019. 22:19h

Odigrani su mečevi 4. kola Druge lige, a Dečić je pobjedom na gostovanju Drezgi peuzeo lidersku poziciju, nakon prvog poraza Jezera ove sezone.

Tuzani su na stadionu Zore u Spužu slavili sa 1:0, golom Adžovića iz penala u 35. minutu. Dečić poslije četiri kola ima tri pobjede, jedan remi i 10 bodova, i prvi je favorit za plasman u elitu...

Jezero, koje je bilo maksimalno do ovog gola, poraženo je sa 3:1 od Ibra u Rožajama.

Ekipa Milije Savovića je povela u 18. minutu preko iskusnog Dražena Ajkovića, ali onda su se razigrali Rožajci - Stanisavić je u 35. minutu promašio penal, prije nego što su Vilotijević, Muković i Škrijelj u nastavku torpedovali mrežu Jezera.

Prvi bod, tek u 4. kolu, osvojio je Lovćen - 1:1 u Tivtu protiv Mornara, u dueli prošlogodišnjih prvoligaša.

Poveli su Cetinjani u 31. minutu, golon Vrljičaka, bod Baranima dobio je Kažić početkom nastavka.

Otrant-Olimpik je, na neutralnom terenu u Tuzima, savladao Arsenal golom Ramovića u 43. minutu, a Tivćani su u finišu promašili penal za izjednačenje. Sa bijele tačke nije bio precizan Dejan Pepić.

U Kotoru, Bokelj i Jedinstvo igrali su 1:1.

Domaći su poveli golom Bakića u 56, izjednačio je Hajrović u 66. minutu.