Bejl spriječio poraz Reala, pa dobio crveni karton: Atletiko pobjegao četiri koraka

Real je izvukao bod protiv Viljareala u gostima 2:2, nakon što je u prošlom kolu igrao neriješeno i sa Valjadolidom kod kuće
3516 pregleda 0 komentar(a)
Bejl na meču sa Viljarealom, Foto: Reuters

Garet Bejl je bio otpisan na početku priprema pred novu sezonu, a najbolji je igrač Reala na startu La Lige, možda i jedini koji je u formi.

Večeras je sa dva gola spasao svoj tim prvog poraza u sezoni - Real je izvukao bod protiv Viljareala u gostima 2:2, nakon što je u prošlom kolu igrao neriješeno i sa Valjadolidom kod kuće.

Zidanova ekipa bila je pred porazom, da bi Velšanin u 86. minutu postavio konačan rezultat. U narednom meču Bejla neće biti na terenu, jer je u 91. i 94. minutu dobio žute kartone...

"Žuta podmornica" je dva puta vodila. Pogodio je Đerar Moreno u 12. minutu za 1:0, a Bejl u posljednjim trenucima poluvremena izjednačio.

Novu prednost Viljarealu je donio Moi Gomes u 74. minutu, ali ni drugo vođstvo nije bilo dovoljno za pobjedu.

Nakon tri kola Real ima pet bodova, jedan više od Barselone, a četiri manje od Atletika, koji je velikim preokretom dobio duel sa Eibarom.