Goleada u Sautemptonu, Ronaldo se poigravao sa Litvancima, prva pobjeda Tumbakovića

CR7 dao pet golova u Litvaniji, trijumfi Francuske i Turske
5771 pregleda 0 komentar(a)
Englezi ubjedljivi protiv Kosova, Foto: DAVID KLEIN

Engleska je još jednom pokazala moć u grupi A, a Kosovo da nije slučajno u igri za plasman na Evropsko prvenstvo.

Albion je slavio na "Sent Meriju" 5:3, iako su Kosovari poveli u prvom minutu preko Beriše.

To kao da je naljutilo domaćina, koji je kasnije demonstrirao silu - Sterling, Kejn, Sančo dva puta i autogol Vojvode donijeli su Englezima čak 5:1 do poluvremena.

Kosovo je ublažilo poraz preko Beriše i Murićija iz penala...

Engleska ima maksimalnih 12 bodova iz četiri kola, dala je 19 golova, Česi su pobjedom nad Crnom Gorom preuzeli drugo mjesto sa devet, Kosovo je na osam...

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

U grupi B, Portugal je imao problema sa Litvanijom u prvom poluvremenu, ali do izražaja je došla klaas Kristijana Ronalda.

CR7 je u trijumfu od 5:1 postigao četiri pogotka, a pored njega se upisao i Karvaljo u sudijskoj nadoknadi.

Portugalci su drugi na tabeli sa pet bodova i utakmicom manje od Ukrajine, dok je Srbija opravdala ulogu favorita u Luksemburgu.

Bilo je 3:1, pa je Ljubiša Tumbaković došao do prvog trijumfa na klupi "orlova". Dva puta je pogodio Aleksandar Mitrović, upisao se i Radonjić...

U grupi H je sve i dalje otvoreno nakon što su Francuska i Turska upisale pobjede, a Island izgubio od Albanije.

Francuzi su rutinski savladali Andoru (3:0), Turci su dali gol više Moldaviji, pa te dvije ekipe dijele prvo mjesto sa po 15 bodova.

Islanđani su primili četiri pogotka u Elbasanu i sada su na 12.