Stevan Jovetić nastavio seriju golova, Monako u pobjedničkom ritmu

To je njegov sedmi gol u sezoni, a peti na posljednje četiri utakmice
51 pregleda 0 komentar(a)
stevan jovetić, Foto: Reuters
Ažurirano: 09.03.2018. 21:54h

Stevan Jovetić je nastavio izuzetan golgeterski ritam, a Monako niz odličnih rezultata.

Naš reprezentativac otvorio je utakmicu protiv Strazbura, već u petom minutu, efektnim golom glavom na centaršut Sidibea, a na kraju je njegov tim slavio 3:1.

Jovetić je postigao sedmi gol u šampionatu, peti na posljednja četiri meča, dok su "kneževi" upisali desetu pobjedu u posljednjih 14 kola, uz četiri remija.

Nakon gola Jovetića, domaćin je izjednačio preko Bahokena, da bi Roni Lopes i Fabinjo do poluvremena donijeli gostima nedostižnih 3:1.

Jovetić, koji je danas dobio prednost u prvom timu u odnosu na oporavljenog Falkaa, u drugom dijelu je pogodio stativu, još jednim efektnim udarcem glavom.

Monako se učvrstio na drugom mjestu, sa sedam bodova više i utakmicom više od Olimpik Marseja.