Reprezentativna pauza nije prijala Svonsiju i Čarltonu, nastavlja se agonija Stouka

U prvom meču današnjeg programa Fulam i VBA igrali 1:1
819 pregleda 0 komentar(a)
Detalj sa meča Fulam - VBA, Foto: Twitter.com/FulhamFC
Ažurirano: 14.09.2019. 18:21h

Reprezentativna pauza nije prijala igračima Svonsija - nakon odličnog starta sezone i šest utakmica bez poraza, "labudovi" su danas na svom terenu poraženi od Notingem Foresta (0:1).

Jedini gol na "Libertiju" postigao je Alfa Semedo u 85. minutu, poslije kontre koju je povukao Luis Graban.

Prvi poraz u sezoni pretrpio je i Čarlton. "Adiksi" su na "Veliju" minimalnim rezultatom izgubili od Birmingema, nakon gola Belingema u 52. minutu meča.

A prava goleada viđena je na "Loftus roudu" u Londonu, gdje je KPR ugostio Luton. Slavili su domaći 3:2, a meč je obilježio napadač domaćih Nahki Vels, koji je postigao dva gola. Osim Velsa gol za domaće postigao je Eze, dok su za goste strijelci bili Kornik i Kolins.

Stouk nastavlja sa porazima - "potersi" su izgubili na svom terenu od Bristol sitija, iako su poveli preko Klukasa u četvrtom minutu . Ipak, osam minuta kasnije Džo Alen je dobio crveni karton što su gosti iskoristili i golom Dijedijua i autogolom Edvardsa preokrenuli rezultat.

Midlzbro je na domaćem terenu savladao Reding 1:0, Blekburn je trijumfovao protiv Milvola 2:0, a identičnim rezultatom Preston je bio bolji od Brentforda.

Pobjednika nije bilo u duelu Hala i Vigana (2:2).

U prvom meču današnjeg programa Fulam i VBA remizirali su 1:1 na "Krejven kotidžu".

U Londonu su prvi do vođstva stigli domaći - igrao se 49. minut kada je Nokart na asistenciju Kavaleira majstorskim udarcem matirao Džonstona.

Gosti su izjednačili deset minuta prije kraja - Pereira je izveo korner, Betineli užasno reagovao i ispustio loptu, a na pravom mjestu bio je Nigerijac Semi Ajaji, koji je poravnao rezultat.

Fulam već tri meča ne zna za pobjedu, dok je VBA još uvijek neporažen u ligi.

U nedjelju su na programu preostala dva meča. U 13 časova igraće Hadersfild i Šefild Venzdej, dok će pola sata kasnije Barnsli ugostiti ekipu Lidsa.