Drezga sa penala slavila u Plavu, Dečiću bod u Tivtu

Jezero je oba gola u porazu primilo sa penala, Arsenal zaustavio lidera, iako je Ivan Knežević kompletirao het-trik
1799 pregleda 0 komentar(a)
FSCG
FSCG
Ažurirano: 15.09.2019. 18:31h

Lider šampionata, Dečić osvojio je bod, dok je drugoplasirano Jezero doživjelo poraz u sedmom kolu Druge crnogorske fudbalske lige.

Dečić je u Tivtu igrao sa Arsenalom neriješeno 3:3.

Sva tri pogotka za ekipu iz Tuzi postigao je Ivan Knežević u 19, 45. i 72. minutu. Strijelci za Arsenal bili su Lazar Pajović u 16. i Ivan Kotarac u 42, kao i Radoš Dedić, koji je postigao autogol u 27. minutu.

Drezga je u Plavu pobijedila Jezero 2:1, golovima Nikole Pavkovića iz jedanaesteraca, u 25. i 69. minutu. Jedini pogodak za plavski tim postigao je Edis Redžepagić u 31. minutu.

Pobjede u ovom kolu upisali su i fudbaleri Mornara i Otrant-Olimpika.

Mornar je na trening kampu Fudbalskog saveza savladao Bokelj 1:0, pogotkom Marka Kažića u 31. minutu.

Otrant-Olimpik je u Mojkovcu slavio protiv Ibra 2:1, koji zbog kazne nije mogao biti domaćin u Rožajama.

Vođstvo domaćinu donio je Žarko Vilotijević u 37. minutu. Izjednačio je Anđelo Rudović u 81, a isti igrač, tri minuta kasnije, bio je strijelac odlučujućeg, drugog pogotka.

Bez pobjednika i golova završen je duel u Bijelom Polju, između Jedinstva i Lovćena 0:0.

Dečić je, nakon sedmog kola, vodeći na tabeli sa 17 bodova i ima dva više od drugoplasiranog Jezera. Jedinstvo je treće sa 12, dok je na četvrtom mjestu Drezga sa 11 bodova.