Verona namučila Juve: Ramzi i Ronaldo pronašli put do pobjede

"Stara dama" upisala treću pobjedu u sezoni
1805 pregleda 0 komentar(a)
Kristijano Ronaldo je bio strijelac iz penala, Foto: Reuters

Juventus još ne igra onako kako želi Mauricio Sari, ali ovo je period sezone kada je za italijanskog šampiona najvažnije da pobjeđuje.

Do trećeg trijumfa u prvenstvu "stara dama" je stigla protiv Verone, i to nakon preokreta - bilo je 2:1 u Torinu.

Gosti su poveli evrogolom Migela Velosa sa preko 30 metara kojem je prethodio promašeni penal Samuela di Karminea, a onda i pogođena prečka Darka Lazovića.

Odgovor Juvea je uslijedio do poluvremena, kada je izjednačio Aron Ramzi, a stvari na svoje mjesto je postavio Kristijano Ronaldo početkom drugog poluvremena iz penala koji je iznudio Huan Kvadrado.

Verona je mogla i do remija - u sudijskoj nadoknadi je Đanluiđi Bufon prvo zaustavio Lazovića, a onda je Veloso u nastavku akcije pogodio stativu.