Gol, autogol i asistencija Vladimira Jovovića

4057 pregleda 0 komentar(a)
Jovović je dao treći gol u sezoni, Foto: Jablonec.cz
Ažurirano: 23.09.2019. 20:01h

Crnogorski reprezentativac Vladimir Jovović bio je najzapaženija ličnost u meču njegovog Jabloneca i Sigme u 10. kolu češke lige.

Bivši kapiten Sutjeske je u remiju (2:2) dao gol i autogol, a potom i asistirao sredinom drugog poluvremena kada je njegov tim poveo 2:1.

Jovović je prvo zatresao mrežu gostiju iz Olomuca u želji da asistira u 19. minutu, a u 31. ga je lopta zakačila i otišla u mrežu kada je šut ka golu Jabloneca uputio protivnički fudbaler.

Na centaršut Jovovića potom je pogodio Doležal, a konačan rezultat je postavio Pilarž, nekadašnji češki reprezentativac.

Jovović je do današnjeg duela bio strijelac kada su savladani Ostrava i Mlada Boleslav.

Nakon 10 kola Jablonec je na 4. mjestu sa 17 bodova, dok je lider Slavija iz Praga koja sakupila 26 od mogućih 30.