Atletiko savladao Majorku 2:0
1254 pregleda 0 komentar(a)
Žoao Feliks postiže gol za Atletiko, Foto: Reuters
Ažurirano: 25.09.2019. 21:00h

Nakon dva kola bez pobjede, Atletiku je prijalo gostovanje na Balearskim ostvrima - "kolćonerosi" su savladali Majorku 2:0, sa Stefanom Savićem u timu svih 90 minuta.

Dijego Kosta je u 26. minutu pogodio za vođstvo, a Žoao Feliks sredinom drugog poluvremena, uz pomoć jednog defanzivca domaćih, ovjerio tri boda.

Loša stvar za Atletiko je isključenje Alvara Morate 15-ak minuta prije kraja. Napadač Atletika nije mogao dugo da se smiri nakon faula Ćiska, raspravljao se sa igračima Majorke i u minut dobio dva žuta kartona.

Atletik Bilbao je igrao neriješeno u gostima protiv Leganjesa 1:1, ostao neporažen nakon šest kola.

Poveo je golom Raula Garsije iz penala u 59. minutu, a tri minuta kasnije poravnao je Oskar.