Juve igra po notama Dibale, prvi minuti za Marka Jankovića

Aktuelni šampion slavio 2:0 golovima Pjanića i Ronalda
2729 pregleda 0 komentar(a)
Miralem Pjanić, Foto: Reuters
Ažurirano: 28.09.2019. 17:01h

Juventus je pobijedio treći put zaredom u Seriji A, ali i prvi put ove sezone odigrao onako kako želi Mauricio Sari.

Aktuelni šampion je stvarao šanse protiv SPAL-a, na kraju u rutinski došao do tri boda - slavio je 2:0.

Miralem Pjanić je u finišu prvog poluvremena maestralnim golom načeo goste iz Ferare nakon nekoliko velikih šansi koje je propustio domaćin, a u nastavku je otklonjena svaka dilema.

Da bodovi ostaju u Torinu bilo je jasno nakon pogotka Kristijana Ronalda na asistenciju Paula Dibale, koji je odigrao još jedan odličan meč.

Prvi put na terenu ove sezone u Seriji A bio je crnogorski reprezentativac Marko Janković, koji je ušao u 72. minutu, ali nije pomogao SPAL-u da izbjegne poraz.