Lampard probio maler na Stamford bridžu, Kejn za mir u Totenhemu

2153 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje Lamparda sa fudbalerima Čelsija, Foto: Reuters
Ažurirano: 28.09.2019. 18:18h

Frenki Lampard je dočekao pobjedu na Stamfor bridžu u Premijer ligi - u četvrtom pokušaju, Čelsi je ostvario prvi trijumf ove sezone na domaćem terenu.

Uradio je to na lijep način - 2:0 protiv Brajtona, uz dominantnu igru, mnogo šansi...

Prvi put su "plavci" i sačuvali mrežu ove sezone u svim takmičenjima, za kompletno dobar utisak.

Golove su postigli Žoržinjo iz penala i Vilijan.

Totenhem je slavio protiv Sautemptona 2:1, iako je imao igrača manje od 31. minuta, kada je drugi žuti karton dobio Orije.

Na gol Ndombelea za vođstvo Totenhema, odgovorio je izjednačenjem Ings osam minuta nakon crvenog kartona.

Hari Kejn je, međutim, do poluvremena pogodio za 2:1, a domaći tim sačuvao vrijednu pobjedu za mir u kući.

Liverpul je u prvom meču dana pobijedio Šefild junajted u gostima 1:0, uz mnogo sreće.