Jezero ubjedljivom pobjedom prišlo Dečiću na tri boda

Dečić je u Rožajama odigrao bez golova, Jezero u Plavu slavilo 4:0
1887 pregleda 1 komentar(a)
Druga fudbalska liga

Fudbaleri vodećeg Dečića osvojili su bod, dok je drugoplasirano Jezero ostvarilo pobjedu u desetom kolu Druge crnogorske lige.

Ekipa iz Tuzi igrala je u Rožajama sa Ibrom 0:0, dok je Jezero u Plavu pobijedilo tivatski Arsenal 4:0.

Do sedmog trijumfa plavski tom došao je golovima Ivana Asanovića u 10, Marka Matanovića u 12. i 29. i Saše Radenovića u 33. minutu.

Bokelj je, preokretom u finišu meča, savladao Lovćen 3:1 i upisao četvrti trijumf.

Cetinjski tim poveo je golom Matije Pejovića u 20. minutu.

Izjednačio ke Radomir Krstin u 80, Igor Poček u 88. doveo je svoj tim u vođstvo, a konačan rezultat postavio je Danilo Bakić u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Otrant-Olimpik je u Ulcinju slavio protiv Drezge 2:1, golovima Valentina Rudovića u 84. i 85. minutu.

Jedini pogodak za ekipu iz Pipera postigao je Stefan Čađenović u 56. minutu.

Bez pobjednika završen je duel Jedinstva i Mornara, koji su u Bijelom Polju igrali 1:1. Gosti su poveli golom Marka Kažića u 20. minutu iz jedanaesterca. Izjednačio je i postavio konačan rezultat Marko Bugarin u 43. minutu.

Dečić je vodeći na tabeli sa 24 boda. Jezero je drugo sa 21, Jedinstvo i Ibar osvojili su po 14, a bod manje Mornar i Bokelj.