Boli ućutkao Istanbul

1520 pregleda 0 komentar(a)
Trenutak odluke: Vilfrid Boli daje gol protiv Bešiktaša, Foto: Reuters
Ažurirano: 03.10.2019. 21:12h

Mukama Bešiktaša nema kraja - velikan iz Istanbula je u zoni ispadanja u turskom Superligu, a sada je doživio i šokantni poraz u 2. kolu Lige Evrope.

„Crno-bijeli” su na svom „Vodafon parku” izgubili od Vulverhemptona, i to golom Vilija Bolija u 93. minutu.

U jedinom gradu na dva kontinenta je viđen još jedan šok u sudijskoj nadoknadi, jer je Borusija Menhegladbah u 91. minutu preko Partika Hermana stigla do boda protiv Istanbul Bašakšehira.

U istoj grupi (J), austrijski Volfsberger je remizirao sa Romom (1:1) i pokazao da trijumf u Menhengladbahu (4:0) nije bio slučajan.

Od 11 utakmica koje su počele u 19 časova čak šest je završeno bez pobjednika, između ostalih i duel AZ Alkmara i Mančester junajteda (0:0).

Od domaćih timova su slavili samo Fejnord i Jang bojs, protiv Porta (2:0), odnosno Rendžersa (2:1), a Ludogorec je nastavio sa sjajnim izdanjima i u Budimpešti savladao Ferencvaroš (3:0).