Milan preživio Đenovu i napokon pobijedio: Rejna od tragičara postao junak

Španski čuvar mreže odbranio penal u 93. minutu, pa su "rosoneri" slavili nakon tri vezana poraza
1717 pregleda 0 komentar(a)
Milan prekinuo seriju neuspjeha, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 05.10.2019. 22:55h

Deset žutih kartona, tri crvena, promašeni penal - sve to je viđeno u duelu Đenove i Milana.

Na kraju su "rosoneri" su preživjeli i pobijedili nakon tri uzastopna poraza.

Na "Marasiju" je bilo 2:1, a od tragičara do junaka je put prošao golman Milana Pepe Rejna.

U prvom poluvremenu je kiksao kod gola Šenea iz slobodnog udarca, da bi kasnije odbranio pobjedu u 93. minutu kada je zaustavio penal (promašio ga je Šene) koji je sam skrivio...

Milanski velikan je gubio nakon prvih 45 minuta, a potom je za samo pet minuta nastavka preokrenuo.

Prvo je Teo Ernandes izjednačio uz veliku grešku golmana domaćina Andreja Radua, a onda je Frank Kesi pogodio iz jedanaesterca zbog kojeg je Davide Biraski isključen.

Milan je kod 2:1 dominirao desetak minuta, a onda su se trgli "grifoni", dočekali drugi žuti karton Davidea Kalabrije i jurnuli ka golu Rejne.

Imali su šanse, ali nisu uspjeli da izbjegnu poraz, pa je trener Aurelio Andreacoli pred otkazom poslije četvrtog poraza u posljednjih pet utakmica.