Čelik otišao u Rožaje bez stručnog štaba, Berane čuva prvo mjesto, poraz Mladosti

Mornar preuzeo drugo mjesto od Mladosti iz Lješkopolja
3 komentar(a)
FSCG logo, Foto: Fscg.me
Ažurirano: 07.03.2018. 17:33h

Drugi dio sezone u Drugoj fudbalskoj ligi počeo je pobjedom lidera Berana, te porazom Mladosti iz Lješkopolja.

Beranci su u 18. kolu savladao Jezero u Bijelom Polju sa 3:1, a pogađali su Ivan Asanović u 4, Božo Osmajlić u 73. iz jednaesterca i Japanac Juto Sasaki u 90. minutu. Jedini pogodak za goste dao je Danijel Zindović.

Jedinstvo je iznenadilo Mladost - u Golubovcima je bilo čak 3:0 golovima Denisa Bande u 7, Dragana Nikolića u 46. i Milivoja Mrdaka u 85. minutu.

Poraz Mladosti je iskoristio Mornar, koji je na svom terenu trijumfovao u duelu sa Cetinjem (3:0) i preuzeo drugo mjesto.

Pobjedu je upisalo i Igalo, koje je pred svojim navijačima slavilo protiv Bokelja sa 1:0.

Meč između Lovćena i Otrant-Olimpika je odložen za 21. mart, a Ibar - Čelik nije ni počeo, jer su gosti iz Nikšića doputovali bez trenera i šefa stručnog štaba.

Berane na prvom mjestu ima 38 bodova, Mornar je sakupio 35, Mladost 34, Bokelj 31...

U 19. kolu, koje se igra u nedjelju, sastaće se: Cetinje - Igalo, Mornar - Berane, Bokelj - Mladost Lješkopolje, Otrant-Olimpik - Jezero, Čelik - Lovćen, Jedinstvo - Ibar.