1607 pregleda 0 komentar(a)
FSCG
FSCG
Ažurirano: 20.10.2019. 16:46h

Lider Dečić odigrao je bez golova protiv Drezge u 13. kolu Druge fudbalske lige, a Jezeroi je u Plavu bilo bolje od Ibra i smanjlo je prednost na četiri boda.

Jedini pogodak za Jezero postigao je Ivan Asanović u 65. minutu.

Jedinstvo je kući identično slavilo nad Bokeljom, golom Dragana Nikolića u 82. minutu.

Arsenal je u nadoknadi slomio otpor Otrant-Olimpika 3:1. Goste je "otvorio" Dejan Pepić u 18, da bi Jovan Batuta autogolom u 87. zakomplikovao posao domaćiunu.

Ipak, sa penala u trećem minutu nadoknade, i nakon isključenja Fatmira Molabećirovića, precizan je bio kapoten Ćetko Manojlović a u šestom minutu nadoknade konačan rezultat postavio je Rajko Đorđević.

Gostu su tada već imali dva igrača manje, jer je isključen u četvrtom minutu nadoknade i Benjamin Redžović.

Mornar je dobio Lovćen 3:2. Golove za domačina psotigli su Marko kažić (11), i Radovan Bećirović (42. i 52), a za goste Petar Čavor (36) i Nikola Mudreša (61).

Dečić ima 29 bodova, Jezero 25, a Jedinstvo 23 boda. Mornar je na 20, dok po 17, imaju Bokelj i Ibar.