Ne pomaže ni Pioli ni majstorstvo Džalhanoglua: Milanu samo bod protiv Lećea

Novi trener "rosonera" remijem "obilježio debi i 54. rođendan
2082 pregleda 0 komentar(a)
Babakar postiže gol za 1:1, Foto: Beta/AP

Ni sa Stefanom Piolijem na klupi Milanu nije krenulo - isti problemi, iste mane i loši rezultati se ponavljaju.

"Rosoneri" su remizirali sa Lećeom kod kuće (2:2), a gosti su do boda došli u 92. minutu golčinom Kalderonija sa 25 metara.

Milan je igrao po notama Džalhanoglua, koji je bio strijelac i asistent za pogodak Pjonteka, ali drugo poluvrijeme je samo podsjetilo da Milanovi problemi ne mogu da se riješe sve češćim mijenjanjem trenera.

Milan je poveo u 20. minutu kada je maestralno pogodio Džalhanoglu, poravnao je Babakar u 62. koji je prije toga promašio penal.

Domaćin je vratio prednost preko Pjonteka u 81. nakon fenomenalne akcije Džalhanoglua, ali ni to nije bilo dovoljno da se upiše drugi trijumf zaredom.

Leće je vjerovao, napadao i nagrada je stigla u sudijskoj nadoknadi...