Pioniri poraženi od Izraela

Rezultat je bio 2:0
506 pregleda 0 komentar(a)
Slijedi meč sa Srbijom, Foto: FSCG

Pionirska fudbalska reprezentacija Crne Gore je porazom od Izraela počela UEFA razvojni turnir koji se igra u Srbiji.

Naši fudbaleri su izgubili 2:0, nakon što su kod rezultata 0:0 imali tri veoma dobre šanse.

U 20. minutu golman Izraelaca je zaustavio šut Dženana Pejčinovića iz slobodnog udarca, potom je Luka Lečić pogodio preku nakon kornera Matije Marsenića, ad bi Denis Ljuljanović u 27. minutu šutirao pravo u golmana u izglednoj prilici.

„Prvo poluvrijeme smo odigrali dosta dobro i šteta je što nismo iskoristili šanse koje smo stvorili. U nastavku je Izrael rano postigao golove, a i kod nas je bilo očigledno da nismo dovoljno fizički spremni za ovakve utakmice. Okrećemo se meču sa Srbijom, nadamo se da ćemo se u međuvremenu osvježiti”, rekao je selektor Goran Perišić.

Duel sa Srbijom se igra u četvrtak od 16:30.

Crna Gora je igrala u sastavu: Petar Bobičić, Stefan Radojević (51. Bajro Mujković), Romario Camaj, Janko Vukićević (70. Dragan Miranović), Matija Milinković (56. Strahinja Tešović), Nenad Krivokapić (41. Milan Roganović), Luka Lečić, Denis Ljuljanović (70. Nemanja Pavićević), Matija Marsenić, Luka Bubanja (70. Ognjen Tripković), Dženan Pejčinović (56. Marko Vračar).