Barsin debakl za samo sedam minuta, Atletiko remizirao na "Pishuanu"

Levante od 61. do 68. minuta postigao tri gola i nakon preokreta slavio 3:1
5579 pregleda 0 komentar(a)
Treći poraz Barse, Foto: Reuters
Ažurirano: 02.11.2019. 20:24h

Serija Barselone od pet pobjeda u Primeri prekinuta je na surov način u Valensiji, i to u režiji Levantea.

Tim našeg Nikole Vukčevića (bio je na terenu posljednjih 10 minuta) savladao je šampiona 3:1, iako je na poluvremenu bio u minusu.

Mesi je iz penala donio prednost Kataloncima i niko tada nije mogao da pretpostavi šta u nastavku čeka četu Ernesta Valverdea.

Levante je, naime, od 61. do 68. postigao tri pogotka - prvo Kampana, pa Majoral i Radoja matirao su Ter Štegena, pa Barsa nije mogla da izbjegne treći poraz ove sezone...

"Teško je objasniti šta se dogodilo nakon što je Levante izjednačio na 1:1", rekao je Valverde.

Novi remi je upisao Atletiko. Sada je podijelio bodove sa Seviljom - na "Pishuanu" je bilo 1:1.

Domaćin je poveo preko Vaskesa, "kolćonerosi" se u igru vratili golom Morate, a mogli su i do preokreta da Kosta nije promašio penal.