Fiorentina nastavila da pobjeđuje za Davidea Astorija

61 pregleda 0 komentar(a)
udineze fiorentina, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 03.04.2018. 18:39h

Fiorentina je u emotivnom meču u Udinama nastavila sjajan niz u Seriji A, ostvarila petu uzastopnu pobjedu i ostala u trci za plasman u Ligu Evrope.

U utakmici, koja je odložena zbog tragične smrti Davidea Astorija, koji je preminuo u snu, noć uoči zakazanog duela na "Dačija areni", tim iz Firence je slavio 2:0, golovima Veretoa iz penala u 29. i Đovanija Simeonea u 71. minutu.

Iznenađenje je priredila Sampdorija koja je slavila u Bergamu, protiv Atalante 2:1.

Kaprari u 43. i Zapata u 84. minutu pogodili su za goste, strijelac za domaćina bio je Toloi u 67.

Đenova je istim rezultatom bila bolja od Kaljarija na svom terenu.

Strijelci za "grifone" bili su Lapadula u 53. i Medeiroš u 90. minutu. Gol za Kaljari postigao je Barela iz penala u 62. minutu,