Fudbal: Crna Gora poražena i od Irske, šanse za drugu fazu još postoje

1495 pregleda 0 komentar(a)
Drugi poraz u Irskoj

Kadetska fudbalska reprezentacija Crne Gore doživjela je i drugi poraz na turniru prve runde kvalifikacija za Evropsko prvenstvo - nakon Izraela (1:0) izgubila je i od Republike Irske (3:1).

Ipak, uoči posljednjeg kola nije bez šansi za plasman u naredni krug, jer je u drugom meču drugog kola Andora napravila senzaciju i pobijedila Izrael 1:0.

Da bi se plasirala u drugu fazu, Crna Gora u posljednjem kolu treba da pobijedi Andoru sa dva gola razlike, a da Irska, koja je osigurala prolaz, savlada Izrael.

Crnogorski kadeti su od 57. minuta gubili, ali su samo minut kasnije preko Ognjena Bakića izjednačili.

U finišu je Irska golovima Maknultija i Mekormaka stigla do ubjedljivog trijimufa.