Mlada selekcija: Sekulić na svom terenu donio pobjedu Crnoj Gori nad Poljskom

2416 pregleda 0 komentar(a)
Sa meča Crna Gora - Poljska, Foto: FSCG
Ažurirano: 18.11.2019. 19:58h

Mlada fudbalska reprezentacija Crne Gore savladala je Poljsku 1:0 u prijateljskom meču, koji je odigran na DG areni u Lješkopolju.

Presudio je Balša Sekulić, napadač Podgorice, već u 2. minutu.

Izabranici Miodraga Vukotića pobjedom su završili godinu u kojoj nisu postigli željene i očekivane rezultate u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Trijumf nad Poljacima mogao je da bude ubjedljiviji, ali je Sergej Grubač u 68. minutu promašio penal.

CRNA GORA - POLJSKA 1:0

Podgorica - Stadion ,,DG arena“, Podgorica. Sudija: Milovan Milačić (Crna Gora). Strijelac: Balša Sekulić u 2. minutu.

Crna Gora: Đukić, Milić, Drinčić, Roganović (60. Obradović), Malešević (81. Šćekić), Stijepović, Vukotić (46. Miličković), Terzić (60. Eraković), S. Krstović, Sekulić (46. Grubač), N. Krstović (81. Skenderović).

Poljska: Bulka (46. Grabara), Visnijevski (46. Sobočinski), Petka (46. Ambrosievič), Valukievič (46. Pirdol), Klimala (46. Tomčik), Plačeta (46. Moder), Sliš (46. Fila), Listkovski (46. Kovalčik), Gimi (46. Šiš), Lusius, Boguš.