1422 pregleda 0 komentar(a)
Druga liga, Foto: FSCG
Ažurirano: 24.11.2019. 17:41h

Lider Druge fudbalske lige Dečić nije pobijedio u 18. kolu, ali je sačuvao devet bodova prednosti u odnosu na najbliže pratioce.

Tuzani su na svom terenu odigrali neriješeno (2:2) protiv Jedinstva, iako su dva puta vodili.

Radoš Dedić je donio prednost u 15. minutu, poravnao je Dragan Nikolić u finišu prvog poluvremena, prije nego je Kristijan Vuljaj vratio prednost domaćinu. Bod Bjelopoljcima osigurao je Vuk Vulević u 70.

Drugoplasirano Jezero je odigrao bez pobjednika u Baru protiv Mornara - 1:1.

Mornar je vodio od 56. minuta i pogotka Balše Buškovića, a bod gostima iz Plava donio je Vuk Milačić u 76.

Lovćen je savladao Otrant-Olimpik i pomjerio se s posljednjeg mjesta - u Budvi je bilo 2:1, a za Cetinjane su pogađali Hilijan Montenegro i Trpimir Vrljičak. Jedini strijelac za Ulcinjane, koji su sada pali na posljednje mjesto, bio je Zaim Divanović.

Drezga je trijumfovala protiv Ibra 3:1, upisali su se Stefan Čađenović, Petar Vukčević i Nikola Bulatović. Pogodak za goste dao je Žarko Vilotijević...

Golova nije bilo u duelu Bokelja i Arsenala.

Dečić ima 39 bodova, po 30 su osvojili Jezero i Jedinstvo, Bokelj je četvrti sa 22..., Otrant-Olimpik je posljednji sa 12.