Mesijeva čarolija presudila blijedom Atletiku: Barsa na plus osam

mesi, Foto: Reuters
Ažurirano: 04.03.2018. 17:20h

Trenutak magije Lea Mesija bio je dovoljan Barseloni da slavi u derbiju Primere, protiv Atletika 1:0, i ponovo stekne bezbjednu prednost na vrhu tabele.

Mesi je sredinom prvog poluvremena iz slobodnog udarca postigao 24. gol u sezoni, 600. u karijeri.

Katalonci sada imaju osam bodova više od “kolćonerosa”, koji su doživjeli drugi poraz u sezoni.

Nije bilo mnogo uzbuđenja na “Nou kampu”. Barsa je bila neuporedivo bolji rival, gosti nemoćni i bezopasni, bez šanse za 90 minuta.

Nije bilo mnogo prilika ni na drugoj strani, s tim da je lider pokazao i čvrstinu, a ne samo klasu, koju ima u napadu, sa Mesijem, Suaresom i Kutinjom…

U timu Atletika nije bilo povrijeđenog Stefana Savića.