Lavina emocija i pogled u nebo: Spasojević dao gol nakon porodične tragedije

13251 pregleda 2 komentar(a)
Ilija Spasojević nakon gola
Ažurirano: 28.11.2019. 18:23h

Devet dana nakon što je doživio porodičnu tragediju i ostao bez supruge Leli, koja je iznenada preminula, Ilija Spasojević se vratio na teren - golom, uz lavinu emocija sa tribina stadiona Bali junajteda.

Crnogorski napadač, najveća zvijezda indonežanskog fudbala i reprezentativac te azijske zemlje, smogao je snage da zaigra za svoj klub.

Navijači su pred početak utakmice sa Persibom odali počast njegovoj suprugi, a njemu poručili da ostane jak - transparentom "Strong 9" preko cijele tribine.

U takvoj atmosferi, popularni Spaso je pokazao koliko je psihički snažan.

Postigao je gol za 2:2 u 73. minutu, i to petom, a zatim pao na koljena, uz pogled ka nebu i u suzama ga posvetio svojoj Leli.

On je 20-ak minuta ranije promašio penal, ali je nakon odbijene lopte igrač Persiba postigao autogol.

Bali junajted, budući šampion Indonezije, na kraju je slavio sa 3:2 i ima 15 bodova više od najbližeg pratioca.